Інтернет-магазин Bokorash-tech один з не багатьох, який займається б/у технікою європейської якості та європейських брендів.

Компанія заснована вже 10 років і працює на даний момент по кваліфікації з комп'ютерною техінкою, а також є однією з головних "ніш" всесвіту!

Компанія Bokorash-tech!

Невелика компанія яка зосереджена: на продажі та обслуговуванні IT техніки. Ми надаємо Вам можливість дізнатися про техніку, відповісти на запитання по мірі можливостей і надати комфортну угоду з варіантами які підходять для покупців з різними поглядами.

Які послуги надаємо ми?

Ми займаємося продажем комп'ютерної техніки з Європи. В асортименті тільки брендові моделі кращих виробників, які використовуються як бізнес-стандарт на великих компаніях Європи.
У підготовці нашої продукції ми використовуємо метод суміщення брендових  б/у  комплектуючих з новими запчастинами, що дозволяє досягти оптимального співвідношення ціна / потужність / надійність.
Кожен ПК проходить ретельну перевірку. Тестуються: процесор, ОЗУ, HDD, відеокарти, та інші вузли, проводиться стрес-тест під піковим навантаженням.

Хороший вибір техніки яка цікава всім: для роботи, для дому і практично всіх сфер діяльності яка зв'язана з наданням "інформації", без якої в наш час обійтись практично неможливо.

Великий вибір комп'ютерної техніки з різними характеристиками і розширеним функціоналом можна знайти в інтернет-магазині Bokorash-tech . Тут навіть найвимогливіші клієнти зможуть придбати все необхідне. Серед усього асортименту товарів особливою популярністю користуються бу процесори, бу відеокарти і монітори. Здійснюючи замовлення у нас, ви отримуєте гарантію на товар, а також можливість стати власником техніки і комплектуючих європейської якості за вигідною ціною.

Надійність:

Перевірка товару перед оплатою та з гарантією.

Для нас важливо слухати та створювати позитивний Клієнтський досвід!